Kariéra

GASTRO PROMOTÉR – KUCHAŘ

Přijmeme nadšeného, kreativního a komunikativního kuchaře, který se nebojí rozvíjet své gastronomické nápady a dokáže je srozumitelnou i zábavnou formou prezentovat zákazníkům.

Vaší náplní práce bude:

  • Příprava pokrmů z portfolia výrobků společnosti
  • Návrhy zpracování surovin
  • Zajištění surovin a materiálu k přípravě pokrmů
  • Tvorba receptů, sestavení menu, normování jídel
  • Presentace pokrmů u zákazníka (gastro provozovny, veletrhy)
  • Příprava pokrmů a ochutnávka v našem prezentačním centru
  • Vyhodnocení prezentací – monitoring zákazníka na trhu
  • Spolupráce s gastro provozovnami
  • Spolupráce s obchodními zástupci
  • Úzká spolupráce s marketingovým oddělením – podpora značky

Co od Vás očekáváme:

  • Vyučení v oboru Kuchař (Kuchař/číšník)
  • Praxe nejméně 3 roky
  • Zkušenost s prezentováním výhodou
  • Komunikativnost a prezentační dovednosti
  • Příjemné vystupování
  • Nápaditost a tvořivost v oblasti gastronomie
  • Zájem o rozmanitou pracovní náplň
  • Ochotu cestovat

Nabízíme Vám:

  • Tvořivou práci v mezinárodní společnosti
  • Stabilitu zaměstnání
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Osobní automobil k soukromým účelům
  • Notebook a mobilní telefon
  • Výhodné telefonní tarify pro Vás i celou rodinu
  • Cafeterie benefitů
  • Zdravotní volno 5 dnů
  • Každý měsíc výběr našich výrobků zdarma

 Nástup dle dohody, nejdříve však od srpna 2018.

Životopisy zasílejte na e-mail ladislava.vodickova@podravka.cz, tel. 577 658 219.